Zásady vrácení peněz

Vrací se 
Naše zásady trvají 30 dní. Pokud od nákupu uplynulo 30 dní, bohužel vám nemůžeme nabídnout vrácení peněz ani výměnu. 

Abyste měli nárok na vrácení, musí být vaše položka nepoužitá a ve stejném stavu, v jakém jste ji obdrželi. Musí být také v původním obalu. 

K dokončení vrácení požadujeme potvrzení nebo doklad o nákupu. 

Vrácení peněz (pokud existují) 
Jakmile bude vaše vrácení přijato a zkontrolováno, zašleme vám e-mail s oznámením, že jsme obdrželi vrácené zboží. Budeme vás také informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz. 
Pokud jste schváleni, bude vrácení peněz zpracováno a do určité částky bude automaticky připsán kredit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby. 

Opožděné nebo chybějící vrácení peněz (pokud existují) 
Pokud jste dosud neobdrželi vrácení peněz, nejprve zkontrolujte svůj bankovní účet. 
Poté kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, může nějakou dobu trvat, než bude vaše vrácení peněz oficiálně zaúčtováno. 
Poté kontaktujte svou banku. Před odesláním vrácení peněz často trvá nějaký čas zpracování. 
Pokud jste to všechno udělali a dosud jste neobdrželi vrácení peněz, kontaktujte nás na adrese info@cbdlife.cz. 

Výměny (pokud existují) 
Položky vyměňujeme, pouze pokud jsou vadné nebo poškozené. Pokud ji potřebujete vyměnit za stejnou položku, pošlete nám e-mail na adresu info@cbdlife.cz a odešlete ji na adresu: Tomáš Civáň, Pod Harfou 36, Praha 9.

Dárkové předměty 
Pokud byla položka při zakoupení a odeslání přímo k vám označena jako dárek, obdržíte dárkový kredit za hodnotu vráceného zboží. Po obdržení vráceného zboží vám bude zaslán dárkový certifikát. 

Pokud položka nebyla při nákupu označena jako dárek nebo pokud si dárce nechal zaslat objednávku, aby vám ji mohl poskytnout později, zašleme dárci vrácení peněz a on se dozví o vašem vrácení.